Časté dotazy

Budu potřebovat nějaké speciální oblečení?

Žádné speciální oblečení není potřeba, stačí jakékoli oblečení co máte. Pokud k nám však jdete na rychlejší hry, doporučujeme volnější oblečení. Dokážete se u nás zpotit podobně jako při sportu :-)

Jak brzo musím dorazit před začátkem mé rezervace?

Doražte prosím minimálně 5 minut předem.

Je možné se střídat na jednom či více systémech najednou?

Je samozřejmě možné vzít si s sebou kamarády, rodinu i známé a užít si virtuální realitu s nimi. Střídání se na jednom systému jen podporujeme. Jsme stejně rádi jako vy, když si co nejvíce lidí vyzkouší jinou realitu a prožije jiné světy. Navíc je docela legrační je u toho sledovat ;) Jen povolujeme maximálně 5 lidí na systém na jednu herní seanci, aby byl zážitek co nejlepší.

Kolik máte systémů a je možný multi-player?

Máme dvě HTC Vive, u HTC Vive je možné u některých her zažít VR ve dvou, pokud si objednáte oba dva systémy na stejnou dobu. Nejzajímavější je zatím kooperace u hry Raw Data, kde můžete společně střílet děsivé roboty. Hra má i zabudovaný Voice chat, takže si budete připadat jako by jste byli ve stejné místnosti. Dále nabízíme hru, ve které proti sobě můžete hrát ping pong.

Mohu hrát i s dioptrickými brýlemi?

Ano, headsety jsou na brýle připraveny, ale doporučujeme použít kontaktní čočky.

Doporučujete návštěvu i pro děti? 

Určitě ano! Dětem pouštíme, v závislosti na věku, pouze pro ně vhodné zážitky a hry. Avšak i tak doporučujeme přitomnost rodičů.

V kolika lidech můžeme dorazit na jeden systém? 

Na každý systém můžete dorazit až v pěti. Časté střídání zákazníků v rámci jednoho systému ovšem kazí zážitek z hraní a pro naši obsluhu je také těžší takto intenzivně asistovat a vysvětlovat při každé změně. Doporučujeme tedy tři, maximálně však pět osob na jeden systém.